Masáže – Zdenka

Brzy proběhne aktualizace, děkuji za pochopení

Harmonizační masáže, 

Za použití kvalitního panenského slunečnicového oleje a vybraných éterických olejů dojde k opečování zad a šíje, uvolní se zatuhlá místa, zharmonizuje se energetický systém v těle. Pomocí energie reiki se vyladí čakry a obnoví se tok energie v těle.  Tyto masáže jsou vhodné při přepracování, při únavě, ale i pro ty, kteří si chtějí  dopřát opečování dotekem.

Levandulové uvolnění 

Máte pocit, že Váš vztah nemá perspektivu? Nebo jste se již rozešli se svým partnerem? Dovolte si přijmout levandulové uvolnění, kdy jemnou masáží odblokujeme zranění, která vztah přinesl a otevřel. Jemná energie éterického oleje levandule dokáže najít místa v těle, kde se zablokovala energie, a svým jemným působením traumata uložená v těle rozpustit. Masáž je vhodná i pro Vás, kdo procházíte vlastním duchovním vývojem a rádi byste tento proces podpořili. Levandule působí blahodárně na nervový systém, uvolňuje nervové napětí, pomáhá ujasnit si myšlenky, pomáhá nastolit rovnováhu prožívání.

Mateřídoušková náruč

Cítíte se osamoceni? Máte pocit, že jste v životě nepřijímáni? Dovolte si spočinout v náruči mateřídoušky a nechat se opečovat její jemnou vůní. Při masáži se dostaneme k prapůvodnímu místu, kdy jste se cítili naposledy přijatí. Místo s úctou a láskou opečujeme a esenci lásky z toho místa přivedeme do přítomnosti. Touto jemnou terapeutickou masáží přirozeně spočinete ve svém středu a budete moci čerpat z nekonečného zdroje lásky, který se Vám otevře.

Eukalyptové vyjádření

Máte potíže s vyjádřením Vašich pocitů? Necháváte si svá přání pro sebe? Máte pocit, že nosíte na ramenou celý svět? Dopřejte si terapeutickou masáž s eukalyptovým olejem, který Vám pomůže odevzdat to, co již nepotřebujete. Masáž uvolní všechny usazeniny z míst, kde se ukládá nejvíce stresu. Svou jemnou silou opečuje hlavně místa kolem krční a srdeční čakry. Prostoupí hluboko do těla a uvolní energii v místech, která jsou blokovaná. Svým jemným působením nastolí harmonii a rovnováhu v těle, pomůže spojit se se svou duší a nalézt svůj vnitřní klid.

 

Andělské masáže

Andělské masáže propojí klienta s jeho vyšším Já, přinesou soulad a harmonii mezi tělem a duší. Při masáži jsou využity jemné a zároveň velmi léčivé andělské energie, které uvolní tělo i mysl a rozpustí bloky uložené hluboko v tkáni. Při masáži se stimulují meridiány, energetické dráhy v těle a harmonizuje se tok energie těmito drahami. Andělské masáže se zaměřují nejvíce na oblast zad,část hýždí, šíje a rukou, okrajově i na další části těla.

 

Doteková terapie

Umění doteku

Jemná masáž vedená s plnou přítomností a naladěním na klienta uvolní a zregeneruje unavené tělo. Jemné doteky a tahy přenesou pozornost do masírovaného místa a obnoví životní energii v každé buňce. Pokud je v těle uložena vzpomínka, která nedovoluje energii, aby volně proudila, jemně a citlivě se pocit ze vzpomínky rozpustí a obnoví rovnováhu v tomto místě. Touto masáží jsou buňky energetizovány a obnovovány.Přirozeně dochází k šíření jemné energie do ostatních částí těla a tím dochází ke spouštění přirozených samoozdravných procesů v těle. Umění doteku je masáž celého těla včetně hlavy a vlasů, hýždí, konečků prstů na rukou i na nohou. Masáž trvá 120 minut.

Kokosové okouzlení

Nechte se okouzlit vůní kokosového oleje a jemným opečováním celého těla. Nechte probudit všechny buňky v těle, nechte roztát všechny ledy uvnitř. Vnímejte plně proud životní energie, která prochází  tělem a rozhojňuje pocit spokojenosti, blaženosti a vnitřní radosti. Dopřejte si dvouhodinovou relaxaci a znovunastolení rovnováhy v celém těle i v duši. Tato masáž se dotýká celého těla, hlavy, vlasů, břicha, hýždí, rukou i nohou. Je vhodná pro všechny, kdo chtějí zažít uvolnění, relaxaci, bytí v přítomnosti. Masáž je tu pro ty, kdo chtějí cítit svou vlastní energii.