Skupinová práce

 Nejbližší skupinové akce:

3.6.2017 v 19:00   KRUH ŽEN

Zvu Vás milé ženy na devátý Kruh žen v Gaie 3.6. 2017 od 19-ti hodin. Děkuji všem ženám, které se zúčastnily květnového Kruhu žen. Setkání bylo plné přítomného okamžiku, inspirace i soucítění. Nechyběly krátké meditace a dechová cvičení. Společně jsme vytvořily energii sounáležitosti, klidu, lásky a radosti. Láskyplnou energií jsme poté obohatily naše domovy, naše blízké. Máte-li chuť přinést domů trochu klidu, pohody, lásky a porozumění, přijďte pobýt v Kruhu žen. A pokud všechny tyto kvality ve vztazích a v rodinách máte, přijďte posílit Kruh žen a podělte se o to krásno, které žijete. Mnoho žen potřebuje vědět, že je to možné, že to existuje :-) .

20170130_151932

V ženském kruhu se  scházíme pravidelně, a to vždy poslední sobotu před úplňkem nebo o úplňku, pokud vyjde úplněk na sobotu. Jste zvány na deváté setkání v KRUHU ŽEN 3.6. v 19 hodin v Gaie.

Pokud se milé ženy chcete zúčastnit dalšího ženského kruhu, přihlašte se prosím na e-mailu bhairavi.antima@gmail.com . Jste srdečně zvány. Příspěvek je 100 Kč.

 

31.5. v 18 hodin v Gaie HÝČKÁNÍ S TIANDE

Nebeská dokonalost - kosmetika dálného východu. Příspěvek je 70 Kč.

 

Pokud klient zvolí tuto variantu osobního rozvoje a zúčastní se práce ve skupině, čeká ho prostor důvěry a bezpečí. Může zde sdílet své zkušenosti a zároveň získat, na rozdíl od klasické konzultace, mnoho bonusů.

  • setkání s novými lidmi
  • získání zpětných vazeb od členů skupiny
  • nastavení zrcadel od členů skupiny (klient v nich může spatřit sám sebe v různých situacích a uvědomit si mechanizmy a souvislosti svých potíží)
  • skupina je podporující
  • skupina=víc energie, tzn., že procesy v ní probíhající jsou dynamičtější, silnější
  • procesy a příběhy jiných účastníků inspirují, motivují, obohacují
  • možnost tréninku  v komunikaci a ve vztazích v bezpečném prostoru